InstaBIZ

“Matchy matchy” si motrat Hoxha


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 13:45 - 17/10/15 |
root

Motrat Lori dhe Sara Hoxha kanë zgjedhur thuajse të njëjtën veshje në përurimin e zyrave të reja të Top Channel. Ja tek i shohim të veshura me të zeza dhe detaji i rripit “gold” në bel, e bën thuajse të njëjtë veshjen e tyre. I vetmi ndryshim është që Sara ka zgjedhur një “jumpsuit”, ndërsa Lori një fustan elegant dhe të gjatë.

1445022212vajze.jpgfaqe1445022885drejtore.jpgfaqe

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas