InstaBIZ

Martesa e Shkëlzenit me Arminën, vjen urimi i BerishësBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 20:17 - 25/09/22 |
Opi Nion

Kreu i PD Sali Berisha ka ndarë një foto familjare nga martesa e djalit të tij Shkëlzenit, me Armina Mevlanin.

“Sonte dasëm në familjen tonë dhe unë dua të ndaj me ju miq gëzimin e saj. Shkëlzeni dhe Armina kurorëzojnë dashurinë dhe miqësinë e tyre! Zoti i bekoftë”, shkruan Berisha./Opinion.al

Pas