Sociale

Marina Vjollca e puth, djali:Fshije,ti ke burrë më bëhet xheloze e dashura


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 18:17 - 21/03/21 |
Opi Nion

Në rubrikën “Ka një mesazh për ty” ka ardhur babai i një djali me sindromën Down, ku rrëfeu historinë e të birit që kur ka lindur. Ai ka treguar se Vilsoni 11 vjeç pëlqen shumë moderatoren e Klanifornias që transmetohet në Tv Klan, Marina Vjollcën. Për këtë arsye moderatori Ardit Gjebrea e ka ftuar Marinën, për ta surprizuar Vilsonin.

Kur Vilsoni pa moderatoren nga ekrani u gëzua pa masë dhe vrapi për ta përqafuar. Marina e përqafon, i thotë që është shumë i bukur dhe madje e puth në faqe, duke i lënë një shenjë me buzëkuq.

Vilsoni kërkon që t’ja fshijë këtë shenjë sepse i bëhet xheloze e dashura duke shkaktuar të qeshura në studio.

Marina Vjollca: Të ta fshi apo do e mbash kujtim?

Vilsoni: Jo.

Ardit Gjebrea: Mos mo ta kishe mbajtur kujtim.

Vilsoni: Jo, jo.

Ardit Gjebrea: Pse ta shikon ndonjë dhe bëhet xheloze?

Vilsoni: Po.

Marina Vjollca: Kush bëhet xheloze more?

Vilsoni: E dashura.

Marina Vjollca: Vilson, nuk jam unë e dashura jote?

Vilsoni: Jo ti ke burrin.

Marina Vjollca: Ku e di ti që kam burrin unë mo?

Vilsoni: Po e di.

Marina Vjollca: E kush është e dashura jote, si e ka emrin?

Vilsoni: Ledi.

Marina Vjollca: Unë po bëhem xheloze.

Vilsoni: Jo, jo mos u bëj. /tvklan.al

Pas