-Jetë dhe Stil

Marina nuk i ndahet Getit, e ndjek deri në Zvicër 


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 15:33 - 28/11/15 |
b.f

Marina dhe Getoari vijojnë të jenë një çift i përmendur i show biz-it. Kohët e fundit gjithmonë e më tepër po shfaqen në shoqërinë e njëri-tjetrit çka do të thotë që tashmë nuk fshihen më.

Prive, publikon këtë foto, ku çifti duket në shoqërinë e një mikut të tyre dhe mësohet se destinacioni i radhës është Zvicra. Nuk dimë nëse janë pushime apo ndonjë koncert i Getit, por e rëndësishme është, që janë bashkë.

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas