InstaBIZ

Marina dhe Getoari, një foto sa një mijë fjalë


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 21:34 - 11/11/15 |
b.f

I kanë mohuar vazhdimisht fjalët për lidhjen e tyre duke e bërë gjithmonë e më të përfolur  këtë raport. Eshtë fjala për Marina Vjollcën dhe Getoarin, që më në fund emisioni Prive, arrin t’i gjeje bashkë ne një foto, që publikon.

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas