InstaBIZ

Marina dhe Geti shohin ndeshjen bashkë


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 04:45 - 14/11/15 |
root

Marina Vjollca dhe Getoar Selimi, nuk e fshehin më dashurinë. Ata kanë zgjedhur ta shohin bashkë ndeshjen miqësore Shqipëri Serbi. Portali 01.online.info ka publikuar disa foto të çiftit.

 

KOMENTO (1)

Shkruaj nje koment

Pas