InstaBIZ

Marina dhe Geti “mat” në Zyrih


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 12:42 - 27/11/15 |
root

Prive.al ka siguruar disa foto ku shihen Marina Vjollca dhe reperi Getoar Selimi.

Cifti është fotografuar në Zyrih, ku Marina shoqëron të dashurin e saj nëpër koncerte.

Ata nuk e mohojnë dot lidhjen e tyre, sepse kudo po fotografohen bashkë.

 

imageimage

KOMENTO (2)

Shkruaj nje koment

  1. Hajde te mblidhemi te gjithe dhe tja gjejme dashnoret motrave vjollca!!
    Na plasi trapi qe gjysma e shqipetareve nuk ka buke ne shtepi, rendesi ka me ke fle marina ….. Dhe pa buke do rrime dhe do ta gjejme …vk..

Pas