InstaBIZ

Marina dhe Geti dalin hapur në TiranëBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 12:59 - 23/09/15 |
root

Çifti i shumë përfolur i showbiz-it, Marina Vjollca dhe Getoar Selimi nuk e fshehin më dashurinë dhe dalin hapur në Tiranë. Në rrjetin social Facebook, po qarkullon një foto ku  reperi dhe moderatorja janë fotografuar teksa presin biletat, për të parë një film në kinema.

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas