InstaBIZ

Mariana Kondi pozitive me Covid, si është gjendja shëndetësore e aktores


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 14:25 - 16/11/20 |
Opi Nion

Aktorja e njohur e humorit, Mariana Kondi ka rezultuar pozitive me Covid-19. Lajmin e ka publikuar vetë aktorja përmes një statusi në rrjetet sociale.

Krahas një fotoje të publikuar në Instagram, ku shfaqet e mbuluar me batanije në shtëpinë e saj, Mariana shkruan se më parë dëgjonte çdo njeri që i fliste rreth virusit, ndërsa tani ka vendosur të dëgjojë vetëm profesionistët.

“Të falënderoj Dr.Pipero për këshillën e rëndësishme që më dhe! Mos shiko dhe mos dëgjo se ç’thonë njerëzit… vetëm mjekun specialist! U lodha duke dëgjuar mendimtarët idiot, futur edhe unë brenda dhe për pak sa i besoja plotësisht! Jooo! Dëgjoni vetëm mjekun dhe jo frikë, por përkushtim ndaj vetes!”, ka shkruar aktorja./Opinion.al

 

View this post on Instagram

 

A post shared by @marianakondiofficial

Pas