Aktualitet

Manjaku seksual në liqenin e Tiranës: I kam qejf të dyja, por më shumë aktiv…


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 21:18 - 02/11/21 |
Opi Nion

Emisioni “Stop” trajtoi këtë të martë një shqetësim që kohët e fundit është kthyer në një makth për qytetarët, veçanërisht për ata meshkuj. Pas Universitetit Politeknik në zonën e Liqenit të Tiranës, ku njerëzit dalin me biçikleta, ose bëjnë vrap pasdite vonë, të panjohur me prirje homoseksuale, u dalin para dhe i ngacmojnë seksualisht, duke nisur bisedën me ndonjë kërkesë për cigare ose çakmak.

Pastaj, ata i ftojnë të shëtisin me ta ose të futen direkt në zonën e pyllëzuar, duke kërkuar seks. Duke qenë një zonë  e frekuentuar, aty kalojnë fëmijë e adoleshentë, të cilët kërcënohen nga akte homoseksuale nga këta të panjohur. “Stop” publikoi një denoncim të një studenti dhe më pas për ta vërtetuar dërgoi agjentët e saj në terren.

Në të njëjtën zonë, një manjak seksual i kërkon të infiltruarit që të kryejnë marrëdhënie seksuale. Ai pohon se është 47 vjeç dhe beqar. Manjaku i kërkon të infiltruarit t’i prekë organet gjenitale.

I infiltruari: Doje gjë ?

I panjohuri: Jo, jo. Të thashë gjë?

I infiltruari:  Jo, mendova se doje ndonjë çakmak, ndonjë cigare.

I infiltruari: Se po shikoje, ndaj po them.

I panjohuri: S’paska njerëz shumë.

I infiltruari: Po më prek.

I panjohuri: Duke ecur sa andej-këtej…

I infiltruari: Ah, u pengove. Ke ndonjë gjë?

I panjohuri: Ku di unë, çfarë do ti…?

I infiltruari: Çfarë, për shembull?

I panjohuri: Çfarë do ti?

I infiltruari: Unë po kaloja.

I panjohuri: Po kaloje, edhe unë po kaloj.

I infiltruari: Pse kruhesh?

I panjohuri: Ahhh, hajde, se paska njerëz!

I infiltruari: Për çfarë?

I panjohuri: Këto mbrapa i paske të bukura.

I infiltruari: Jo, mos më kap!

I panjohuri: Futemi këtu!

I infiltruari: Për çfarë?

I panjohuri: Për qejf!

I infiltruari: Çfarë qejfi? Ma shpjego një çikë! Të lutem, nuk vij andej unë! Sa vjeç je?

I panjohuri: 47!

I panjohuri: Po njerëzit të shohin, çfarë po bëjnë, thonë.

I infiltruari: Po unë nuk kam eksperiencë.

I panjohuri: Ke eksperiencë, përderisa del këtu.

I infiltruari: Po unë dola, se nuk po rrija dot në shtëpi.

I panjohuri: E paske të ulur…

I infiltruari: Po!

I panjohuri: Preke këtë timin!

I infiltruari: Kë të prek?

I panjohuri: Këtë k….!

I infiltruari: Të qenka forcuar. Ah, të lutem jo, jo!

I infiltruari: I martuar je?

I panjohuri: Beqar.

I infiltruari: Çfarë ke qejf?

I panjohuri: Të dyja, por më shumë aktiv./ Tv Klan

Pas