Emisionet

Mandati i tretë, Edi Rama sot në “Opinion”


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 12:59 - 29/04/21 |
Opi Nion

Kryeministri Edi Rama është i ftuar mbrëmjen e sotme në emisionin “Opinion”.

Në intervistën e tij të parë pas fitores së siguruar nga zgjedhjet e 25 prillit dhe marrjes së mandatit të tretë, Rama përballë gazetarëve do të flasë për rezultatin zgjedhor.

Kryeministri Edi Rama do të komentojë gjithashtu raportin që mazhoranca pritet të ketë me opozitën, por edhe premtimet për 4-vjeçarin e ardhshëm.

Për më shumë ndiqni sot “Opinion” në orën 21:00./Opinion.al

Pas