Kronikë

Makina përplaset me trafikndarësen, humb jetën 22-vjeçari


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 17:39 - 21/01/20 |
el ida

Një aksident i rëndë ka ndodhur pasditen e sotme në aksin rrugor Rrogozhinë-Kavajë, ku për pasojë ka gjetur vdekjen një 22-vjeçar.

Policia ka bërë të ditur se automjeti me drejtues të riun Orgest Lasku, ka devijuar nga aksi rrugor si shkak i një parakalimi të gabuar dhe më pas është përplasur me trafikndarësen.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje, ku po vijon punën për sqarimin e plotë të rrethanave të ngjarjes./Opinion.al

Pas