Kronikë

Makina përplas tufën e deleve në rrugën Cërrik-BelshBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 19:07 - 24/10/22 |
Opi Nion

Një makinë ka përplasur një tufë delesh në aksin Cërrik-Belsh. Mësohet se si pasojë e përplasjes së fortë kanë ngordhur 10 dele.

Ndërkohë, është bllokuar për disa momente qarkullimi në këtë aks rrugor. Policia ka shoqëruar drejtuesin e mjetit dhe po punon për të zbardhur shkaqet e aksidentit.

Pas