Kronikë

Makina përplas 28-vjeçarin në Tiranë


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 20:53 - 10/01/22 |
Opi Nion

Një aksident është regjistruar mbrëmjen e sotme tek “Pallati i Brigadave” në Tiranë.

Mësohet se  mjeti me drejtues shtetasin K. B., ka aksidentuar të riun  S. D., 28 vjeç që udhëtonte me bi‡ikletë.

Si pasojë e aksidentit shtetasi S. D., është dëmtuar dhe ndodhet në spital, nën kujdesin e mjekëve, jashtë rrezikut për jetën.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanava të aksidentit.

Pas