Kronikë

Makina del nga rruga dhe përplaset me pemët, një person i plagosurBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 09:16 - 01/02/22 |
Opi Nion

Një aksident është regjistruar mëngjesin e sotëm në Lezhë. Rreth orës 07:00, një automjet tip “Benz” ka dalë nga rruga dhe u përplas me disa pemë, duke përfunduar më pas në një kanal.

Nga përplasja e automjetit, ka mbetur i plagosur shoferi i cili është transportuar për në spital ku po merr ndihmë mjekësore

Shkak i aksidentit dyshohet se është bërë humbja e kontrollit nga ana e drejtuesit të automjetit.Në vendngjarje shkuan forcat e policisë të cilat nisën hetimet për zbardhjen e shkaqeve të aksidentit./ Opinion.al

Pas