-Jetë dhe Stil

Makina 48.000.000$, një prekje 1000 dollarë


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 14:54 - 19/11/15 |
b.f

Kjo është një makinë Mercedes Benz e cila është e mbuluar e tëre me diamante. Makina kushton plot 48.000.000$ ,dhe i takon Princit Arab Al Waleed.
Ndërsa e veçanta e kësaj veture është se nëse deshironi vetëm ta prekni duhet të paguani vlerën e 1000 dollarëve.

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas