Kronikë

Lushnjë/Përplasi çiftin e të rinjve, shoqërohet drejtuesi i Benzit


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 22:56 - 28/03/21 |
Opi Nion

Një çift të rinjsh është aksidentuar mbrëmjen e së dielës në Lushnjë. Ngjarja ka ndodhur në orën 20:00 në në lagjen “Skënder Libohova”, ndërsa shtetasit  T. A., 34 vjeç dhe D. S., 22 vjeçe kanë qenë duke kaluar rrugën. Ata janë përplasur nga një automjet tip “Mercedes Benz”, i drejtuar nga shtetasi R. Ç., 26 vjeç.

Të dy të rinjtë e lënduar ndodhen në spitalin e Lushnjës nën kujdesin e mjekëve, ndërsa policia njofton se ka shoqëruar  drejtuesin i automjetit dhe po kryhen veprimet procedurale./Opinion.al

Pas