Aktualitet

Lulzim Basha sonte në “Opinion”


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 18:05 - 17/09/20 |
Al Do

Kryetari i Partisë Demokratike Lulzim Basha do të jetë i ftuar sonte në mbrëmje në emisionin “Opinion” në Tv Klan në orën 21:00.

Kryedemokrati do të jetë përballë gazetarit Blendi Fevziu për të folur për zhvillimet më të fundit në vend, zgjedhjet e vitit 2021, aktualitetin politik, situatën e rendit dhe për çështje të tjera.

Intervistën mund ta ndiqni edhe live stream  në kanalin zyrtar të Tv Klan në YouTube./ Opinion.al

Sot në mbrëmje në orën 21.00 ju ftoj të më ndiqni në një intervistë me @blendifevziu në @opinion.al
Intervistën live mund ta ndiqni edhe në faqen time zyrtare në FB.

Posted by Lulzim Basha on Thursday, September 17, 2020

 

Pas