Aktualitet

Lulzim Basha i ftuar sot në “Opinion”


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 13:50 - 19/11/20 |
Opi Nion

Mbrëmjen e kësaj të enjte në orën 21:00, kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha do të jetë i ftuar në emisionin “Opinion”.

Kryedemokrati vjen në emisionin e sotëm në një moment retorikash të forta politike si dhe pas akuzave të mazhornacës lidhur me rolin e tij në hetimet ndaj UÇK-së.

Përball panelit të gazetarëve, Basha do të flasë për ekonominë, akuzat për inceneratorët dhe për menaxhimin situatës së krijuar nga pandemisë COVID-19. /Opinion.al

Pas