-Jetë dhe Stil

Luanesha përqafon me mall burrin që e ka rriturBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 09:37 - 05/10/15 |
root

Na ndodh shpesh, që mezi presin të takojmë një njeri që na ka marrë malli. Mesa duket kjo ndodh edhe me kafshët dhe pikërisht me luaneshën Kiara. Pasi ka takuar burrin që e ka rritur, ajo e ka përqafuar dhe më pas e ka shtrirë në tokë për të luajtur.Skena është filmuar në Meksik dhe video është publikuar në Youtube nga Fondacioni, “The Black Jaguar White Tiger”, një organizatë që merret me rritjen e luanëve.

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas