InstaBIZ

Luana Vjollca: Unë jetoj pastër, jetoni dhe ju si unëBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 12:07 - 15/10/15 |
root

Moderatorja Luana Vjollca ka paostur një foto  në ‘Snapchat’ ku shfaqet me një cigare dhe foton e shoqëron me shkrimin “e provova dhe unë”. Mediat kanë dyshuar dhe kanë aluduar me shkrime se vajza seksi, është duke provuar dicka tjetër. Por i menjëhershëm ka qenë reagimi i Luanës ku thotë se ajo jeton shëndetshëm dhe se me atë të kësaj fotoje, këtë ka dashur tu tregojë edhe ndjekësve të saj.

 

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas