Te Fundit

Luana Vjollca i bashkohet Tv Klan, kur nis emisioni i riBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 17:25 - 02/09/22 |
Opi Nion

Ky sezon vjen në Tv Klan me ide dhe emisione të reja. Një nga programet më të reja që do të vijë në ekranin më të dashur për shqiptarët është ai i moderatores dhe autores, Luana Vjollca.

Emisioni i moderatores së njohur do të trasmetohet çdo të premte për publikun shqiptar .

Pjesë e këtij programi që do të startojë së shpejti në Tv Klan do të jenë emrat më të famshëm të botës së spektaklit dhe showbizit.

Për show-n e ri ka reaguar edhe vet moderatorja; “Përherë dëshiroj që në ditën time të lindjes dhuratën t’jua bëj unë. E lumtur ta ndaj me ju që rikthehem aty ku përkas, në skenë, në ekranin gjigand të TV Klan për tu takuar sëbashku primetime më atë që jam e bindur do të jetë programi juaj i preferuar sërish! Ju jeni arsyeja dhe motivimi im, secili prej jush që më ka kërkuar vazhdimisht të rikthehem, uroj tjua shpërblej”.

Pas