InstaBIZ

Luana Vjollca bën ndryshimin drastik, ja si duket brune


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 09:27 - 24/10/18 |
el ida

Luana Vjollca është një ndër moderatoret më të komentuara shqiptare. Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale, duke ndarë shpesh me ndjekësit momente nga jeta e saj jashtë ekranit.

Zakonisht i njofton ndjekësit e saj për ndryshimet që bën.  Por këtë herë krejt papritur Luana është kthyer nga bionde në brune .

Dhe këtë e zbuloi një fotograf i njohur. Në foton e postuar në rrjete sociale nga fotografi, Flamur Ilazi shihet se Luana nga bionde siç jemi mësuar ta shohim gjithnjë është bërë brune, me një ngjyrë të flokëve më të errët.

Pas