Aktualitet

Lu takime intensive, nga Tahiri tek Basha


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 10:28 - 17/11/15 |
b.f

TIRANE- Ambasadori i SHBA, Donald Lu po zhvillon sot takime intensive me anëtarë të kabinetit dhe lider të politikës. Ai ka përfudnuar në orën 10:00 takimin në hotel Tirana me ministrin Tahiri dhe prej andej është drejtuar në selinë e PD, ku është në një takim me liderin demokrat, Lulzim Basha.

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas