Kronikë

Video/Lotë e dhimbje, i jepet lamtumira e fundit vogëlushes JonadaBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 15:32 - 03/08/22 |
Opi Nion

Mes lotësh dhe dhimbjes i është dhënë lamtumira e fundit vogëlushes 7-vjeçare Jonada Avdija, e cila një ditë më parë humbi jetën pasi u përplas nga një skaf i drejtuar nga një oficer policie.

Ceremonia mortore është kryer në banesën e gjyshit të vogëlushes, ndërkohë që familja e saj jetonte prej vitesh jashtë vendit dhe ishte kthyer në Shqipëri për pushime.

Ngjarja e rëndë ka shkaktuar tronditje dhe reragim në të gjithë opinionin publik në vend. /Opinion.al

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by TV KLAN (@rtvklan)

Pas