InstaBIZ

Lorik Cana dhe shëtitjet me djalin


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 11:45 - 01/11/15 |
root

Kapiteni i Kombëtares, Lorik Cana po i gëzohet çdo ditë e më shumë djalit të tij, Boiken. Ja tek e shohim teksa shëtit me të rrugëve të Francës.

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas