InstaBIZ

Lorik Cana baba për herë të dytë, vjen në jetë vogëlushja


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 22:11 - 17/01/20 |
xhu lia

Ish-kapiteni i Kombëtares shqiptare të futbollit Lorik Cana është bërë baba për herë të dytë.

Bashkëshortja e tij Monika ka sjellë në jetë një vajzë, të cilën e ka pagëzuar me emrin Enkeleida.

Mësohet se nënë e bijë gëzojnë shëndet të plotë.

Përveç të voglës që ka ardhur në jetë, Loriku dhe Monika janë prindër edhe të një djali me emrin Boiken./Opinion.al/

Pas