Sport

Lori Cana, lamtumirë Kombëtares?


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 23:42 - 12/11/15 |
b.f

Duket se largimi nga Kombëtarja mund të jetë në planet e tij të afërta. Kapiteni i skuadrës sonë, Lorik Cana e ka bërë këtë njoftim nga Prishtina gjatë konferencës së shtypit. “Pas kampinatit Europian do të ulem me familjen dhe trajnerin de Biazi të bisedojmë, rreth të ardhmes në Kombëtare”, mësohet të ketë thënë ai.

KOMENTO (1)

Shkruaj nje koment

Pas