Aktualitet

Lorenc Vangjeli: Dorëheqja e Naços, Meta dhe Rama janë bashkë prej pushtetit


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 09:00 - 11/11/15 |
b.f

Lorenc Vangjeli në Opinion është shprehur se dorëheqja e Naços ishte “Ishte një gjest i zakonshëm” Thjesht kemi hyrë në politikën e vërtetë. Sherrin e kërkojnë dy palë. Ishte vendim politik i partisë. Nuk është dashuri por është interes, Rama dhe Meta nuk është miqësi, por llogari. Këto dy burra janë bashkë prej pushtetit. Assnjëri as tjetri nuk do ta humbasë pushtetin”

 

KOMENTO (4)

Shkruaj nje koment

  1. Pershendetje nga gjermania i nderuar zotri Fevzi je shum i mir po ket vangjelin si mundesh me e ndigju qe sa vite ky persani ne fjal pyt se qfar pozicjoni i ka prmtuar ne qeveri ne vitin 2025 person shum dinak moral shum te ult si takish mamin greke

Pas