Sport

Lorenc Trashi shënon golin e tretë ndaj Moldavisë


               Publikuar në : 21:12 - 14/10/19 |
Opi Nion

Shqipëria ka shënuar golin e tretë ndaj Moldavisë,ka qenë Lorenc Trashi ai i cili trefishoi rezultatin e kuqezinjve.

Më herët shënoi për Shqipërinë Cikalleshi dhe Bare. Kujtojmë se Trashi luan për herë të parë me Kombëtaren dhe goli i sotëm bëri që ai të kishte një debutim” ëndrrash”.

Kombëtarja shqiptare po luan sot kundër Moldavisë ndeshjen e radhës e cila është e vlefshme për Europianin./ Opinion.al E.Xh.

Pas