InstaBIZ

Loredana poston foton e pasaportës, ja sa e bukur duket


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 16:21 - 12/09/18 |
b.f

Për çdo njeri normal, nuk ka gjë më të tmerrshme se fotoja e pasaportës. E jo më kot, ajo shquhet se është fotoja në të cilën dalim më keq.

Por duket se ky “ters” nuk i prek aspak vajzat e showbiz-it shqiptar, madje ato duket se po e kthejnë në një trend.

Pak ditë më parë ishte pikërisht Lori Hoxha që na zbuloi foton e pasaportës, ku me plot gojën mund të themi se dukej perfekte.

Dhe tani dhe Loredana na ka zbuluar foton e saj të pasaportës, duke na bërë të ndihemi kaq keq për fotot tona.

Vajzat e showbizz-it, bëjnë mire ta ndalojnë këtu këtë trend, ndryshe do të na duhet të ribëjmë pasaportën!

Pas