Aktualitet

Live/Protesta paqësore për të riun që vdiq në komisariat, bashkohet edhe Berisha


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 20:16 - 07/05/22 |
Opi Nion

Ka nisur protesta paqësore e njoftuar një ditë më parë nga PD, pas vdekjes së të riut Ilvi Meta në komisariatin e Kavajës. Para Kryeministrisë në Tiranë dhe para gjithë komisariateve të vendit, qytetarë me qirinj në duar po protestojnë në mënyrë të heshtur.

Protestës në Tiranë i është bashkuar edhe ish-Kryeministri Berisha.

Pas