Kryesore

Live/Nis mbledhja e Këshillit Kombëtar në selinë blu


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 18:23 - 06/05/22 |
Opi Nion

Ka nisur mbledhja e Këshillit Kombëtar të Partisë Demokratike. Pritet që në këtë mbledhje të votohet kryetari i ri i Këshillit Kombëtar.

Mësohet se kandidatë për postin e kryetarit janë Edi Paloka dhe Eleina Qirici.

Ndërsa bëhet e ditur se në mbledhjen e Këshillit janë 203 persona të pranishëm duke plotësuar kështu kuorumin për zgjedhjen e kryetarit të tij Këshilli.

Gjithashtu në këtë mbledhje do të diskutohet edhe për zgjedhjen e presidentit të ri./Opinion.al

Pas