Aktualitet

Live/ Me daulle dhe këngë, si pritet Sali Berisha në Tropojë


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 16:35 - 01/12/21 |
Opi Nion

Ish-kryeministri Sali Berisha po nis “Foltoren” në  vendlindjen e tij, Tropojën.

Sikurse shihet në pamje lideri historik i PD është pritur nga mbështetësit e tij me euntuziasëm, brohoritje dhe këngë.

Në pak momente pritet të flasë edhe ish-kryeministri Berisha./Opinion.al

 

Pas