Aktualitet

LIVE/Berisha prin turmën e protestuesve, nis marshimi drejt kryeministrisë


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 16:25 - 20/12/21 |
Opi Nion

Ish-kryeministri Sali Berisha është ai që po prin turmën e protestusve që tashmë po marshojnë drejt kryeministrisë.

Ai ka shkuar fillimisht në selinë blu, e nga atje, është drejtuar me mbështetësit e tij në kryeministri, ku është paralajmëruar dhe protesta.

Kjo protestë po vjen si një reagim kundër ardhjes së Aleksandër Vuçiç në Tiranë për nismën “Ballkan i hapur” si dhe për aferën e inceneratorëve që çoi në pranga ish-ministrin, Lefter Koka.

Pas