Aktualitet

Live/ Basha sot në Korçë, mbështetësit mbushin rrugët me makina e flamuj


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 11:39 - 31/03/21 |
Opi Nion

Ditën e sotme kryedemokrati Basha është në qarkun e Korçës ku do të takohet me banorët e do të njihet me problematikat e tyre, teksa do të prezantoj edhe programin e tij elektoral.

Në pritje të Bashës në Korçë qindra mbështetës dhe simpatizantë janë mbledhur në hyrje të qytetit.

Me flamujt të PD militantët nga të 6 bashkitë e qarkut kanë formuar vargje me makina teksa e kanë pritur me entuziazëm Bashën.

Pas