Aktualitet

Liri Berisha shfaqet në “Foltore”Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 18:58 - 21/11/21 |
Opi Nion

Liri Berisha, bashkëshortja e ish-kryeministrit Sali Berisha është parë të marr pjesë për të parën herë në takimet e tij. Ka qenë pikërisht “Foltorja” me gratë e Partisë Demokratike në të cilën zonja Berisha është shfaqur, e ulur pranë Edit Harxhit dhe grave të tjera pjesë e Lidhjes Demokratike.

Edhe një herë gjatë takimit të sotëm Berisha bëri thirrje për mbajtjen e kuvendit me 11 Dhjetor, ndërsa tha që tashmë numri i formularëve të firmosur ka shkuar në rreth 5 mijë./Opinion.al

Pas