-Jetë dhe Stil

Lind vajza me dy koka


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 12:00 - 13/11/15 |
root

Ky fëmijë me dy koka, është vajzë dhe ka lindur në Bangladesh. Sipas “The Independent” fëmija është në gjendje të mirë shëndetësore, vetëm se sipas babait të saj ajo ushqehet me dy gojë dhe merr frymë me dy hundët.

Megjithatë ai është mirënjohës Zotit që e vogla dhe gruaja e tij, janë mirë me shëndet dhe jashtë rrezikut për jetën. Arsyet pse ajo ka lindur me dy kokë ende nuk dihen.

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas