Aktualitet

Lihet i lirë një nga të dyshuarit për vrasjen e Linzës


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 19:19 - 13/11/15 |
b.f

Zhvillime të reja në lidhje me çështjen e vrasjes në Linzë, ku humbi jetën Enton Nika.

Burime nga policia kanë bërë të ditur se, njëri prej personave të shpallur në kërkim dhe që ishte ndaluar gjatë mëngjesit të sotëm, Oliver Gjoka 29 vjeç është lënë i lirë.

Të njëjtat burime kanë konfirmuar se personi i shoqëruar pasi është marrë në pyetje dhe ka dhënë alibinë e tij, prokuroria ka vendosur që të lihet i lirë.

KOMENTO (2)

Shkruaj nje koment

  1. Po sigurisht qe do dale i lire me keta prokurorë qe ka shqiperia
    Po te kishte vepruar sadopak prokuroria dhe gjykata nuk do te kishim kete gjendje
    Gjyqtaret dhe prokuroret tane lene ne burg vetem fukarenjt qe nuk paguajne energjine elektrike dhe gjobat e makinave
    Sa turp me qene shqipetar

Pas