Sport

Liga e Kombeve/ Lituani-Shqipëri, publikohen formacionet zyrtare


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 16:41 - 14/10/20 |
Opi Nion

Janë publikuar formacion zyrtare të ndeshjes së sotme në Ligën e Kombeve mes Lituanisë dhe Shqipërisë.

Kuqezinjtë do të zbresin në fushë me disa ndryshime nga ndeshja e tre ditëve me parë ndaj Kazakistanit. Mbrojtja nuk ndryshon. Lenjani zëvendëson Trashin, Laçi zëvendëson në mesfushë Kallakun, ndërsa nga minuta e parë në sulm do të luajë Broja dhe Seferi, i cili zëvendëson Rey Manajn.

 

Pas