InstaBIZ

Lidhje të tjera përpara Vlashentit? Dojna Mema rrëfehet


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 14:36 - 10/10/21 |
Opi Nion

E tërhequr për jetën e saj private, prej kohësh tashmë Dojna Mema ka bërë publike raportin e saj me muzikantin Vlashent Sata, ndonëse zërat për këtë raport kanë qenë edhe më të hershëm.

E shkëputur nga ekrani aktualisht, prezantuesja simpatike ka tërhequr sërish vëmendje me një tjetër deklaratë. E ftuar në emisionin “Goca dhe gra”, Dojna ka treguar se Vlashenti është lidhja e tretë në jetën e saj, dhe beson që edhe i vërteti, sikurse u shpreh.

“Unë jam një ndër ato vajza që pa zgjedhjen time vij nga lidhje shumë të gjata. Gjithmonë thosha pasi përfundonte një lidhje ‘tani ky është momenti im që të gëzoj pak jetën edhe të jem me një të dashur që nuk do rri gjatë’, por përfundoja gjithmonë në lidhje shumë të gjata. Unë jam tek i treti. I treti, i vërteti besoj”, rrëfeu Dojna./Opinion.al

 

Pas