Kronikë

Librazhd/ Burri vret gruan dhe më pas vetëvaret


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 19:34 - 07/06/21 |
Opi Nion

Një ngjarje e rëndë është regjistruar sot në fshatin Dragostunjë në Librazhd. Mësohet 56-vjeçari Qemal Bici ka vrarë gruan e tij me sopatë Menderie Bici, rreth 53 vjeçe dhe më pas është vetëvarur.

Çifti ishin prindër te katër fëmijëve, të cilët në momentin e krimit nuk kanë qenë të pranishëm. Por kur janë kthyer në banesë kanë gjetur nënën e tyre të vrarë dhe babin të varur në një pemë pranë banesës.

Grupi hetimor nën drejtimin  Prokurorisë  ndodhet në vendgjarje dhe po punohet për zbardhjen dhe dokumentimin e plotë të  rrethanave të ngjarjes../Opinion.al

Pas