Aktualitet

Libi/ Shpërndahen karamele dhe ëmbëlsira për sulmet në ParisBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 03:30 - 17/11/15 |
root

Mesa duket tragjedia e Parisit po përkthehet në festë në Libi. Në Sirtë të Libisë, anëtarë të ISIS kanë shpërndarë karamele nëpër rrugë.

 

 

 

 

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas