Aktualitet

Lëkundje tërmeti në Tiranë me magnitudë 3.9


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 16:09 - 21/09/21 |
Opi Nion

Lëkundje tërmeti janë ndjerë pak minuta më parë në Tiranë.

Sipas EMSC-së, magnituda e tërmetit ishte 3.9 e shkallës Rihter. Tërmeti është regjistruar pasditen e sotme në orën 16:04 dhe thellësia ka qenë 2 km.

Veçse panikut të shkaktuar tek qytetarët, tërmeti fatmirësisht nuk ka shkaktuar asnjë dëm tjetër përfshirë dhe ato materiale.

Pas