InstaBIZ

Ledri dhe Noizy së shpejti në duet


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 11:51 - 06/10/15 |
root

Disa muaj më parë është përfolur për një bashkëpunim shumë interesant, e nga kush tjetër përvecse nga dyshja, Ledri Vula dhe Noizy. Kohë më parë reperat kanë qenë të përfshirë në një konflikt të nxehtë me njëri-tjetrin. por tashmë gjërat kanë ndryshuar dhe reperët e kanë menduar seriozisht se mund të shijojnë suksesin edhe si dyshe. Ledri dhe Noizy do vijnë së shpejti me një këngë shoqëruar edhe me një klip.

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas