Aktualitet

Ledio, modeli shqiptar që shkoi të luftojë në SiriBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 18:57 - 17/11/15 |
b.f

Nëse kërkon me emrin e tij, në google të shfaqen fotot e një djali të ri, dikur fotomodel. Quhet Ledio Mehmeti. Emri i tij njëkohësisht ekzistonte në listat e publikuara nga media dje, si person që kishte shkuar në Siri në Prill të vitit 2013, por ishte kthyer sërish një muaj më pas.

Miqtë e tij, njerëzit që e kanë njohur, thonë se pavarësisht datave, që prej vitit 2013 Ledio nuk shihet në qarkullim në Tiranë dhe as në rrethet e miqve të tij. askush nuk di cfarë është bërë me luftëtarin-model, ikja e të cilit 2 vjet më parë shkaktoi habi tek të gjithë.

 

model 1

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas