InstaBIZ

Landi Hysi: Kuponin e kam, më sillni dritat


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 16:37 - 24/10/15 |
root

Në lagjen e këngëtarit Landi Hysi me siguri që kanë ikur dritat, prandaj dhe ai kërkon nga qeveria t’ia sjellë sa më shpejt. “Tani, kuponin e kam, dritat pse i hoqe? Ku qëndron problemi këtu???!!! SILLI DRITAT”, shkruan Landi në një status në profilin e tij në Facebook. Këngëtari citon në këtë status shprehjen e famshme (ku qëndron problemi),  të Drejtores së Tatimeve, Brisida Shehaj që është bërë kryefjalë në të gjitha rrjetet sociale. Po Brisida vet nga ta ketë huazuar?!

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas