-U tha në Opinion

Lala: Në përgjigmet e grupeve kriminale del politikani me nofkën “matematiku”


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 23:14 - 11/04/22 |
el ida

Gazetarja Klodiana ka komentuar në emisionin Opinion, disa nga dosjet më të rëndësishme që po hetohen në SPAK. Ndërsa foli për inceneratorët apo sterilizimin dhe check-up, Lala tha se gjithashtu është habitur me një fakt te gjetur në dosjet e SPAK. Ajo tha se një zyrtar i lartë politik ka dalë në përgjimet e një grupi criminal me nofkën matematiku.

Pjesë nga biseda në studio

Lala: Kohët e fundit jam habitur në fakt, por në një grup kriminal njëri nga zyrtarët e lartë që përmendet në grupin kriminal mbante një nofkë “matematiku”. Nuk e di kush është personi, zyrtari i lartë…

Fevziu: Rama jo, se nuk ka bërë matematikë në lice. Është zyrtar i lartë apo politikan?

Lala: Është njeri politik dhe del nga përgjigmet e dy grupeve kriminale. Brenda SPAK-ut ka aq shumë dosje që mund të prekin politikën./Opinion.al

 

Pas