-U tha në Opinion

Lala: Dumani ka plumbin në mushkri, nëse i hiqet i rrezikohet jeta


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 22:56 - 02/06/22 |
Opi Nion

Gazetarja Klodiana Lala ka folur lidhur me dëshmitë e të penduarit të drejtësisë, Nuredin Dumani.

Lala tha se Dumani ende ka plumbin në mushkri nga atentati i bërë në Elbasan dhe nëse i hiqet i rrezikohet jeta.

“Nuredin Dumani ka folur orë të tëra i regjistruar me  audio dhe video, sepse duke qenë se plumbi mundi të rrezikojë jetën ngaqë momenti në moment. Dumani e ka plumbi në mushkri dhe nëse plumbi hiqet mjekët thonë se ai nuk mbijeton dot. Kështu që ai do të jetojë me plumbin në mushkri sa të ketë jetën”,-tha Lala./Opinion.al

Pas