InstaBIZ

“Lajmi i ditës” Floriana dhe Olti


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 11:31 - 28/09/15 |
root

Pas sherrit të Bleona Qeretit dhe Iva Tiços, një tjetër debat ka plasur në rrjetet sociale. Këtë herë është konfliktuar moderatorja Floriana Garo dhe gazetari, Olti Curri. “Sherri” ka ndodhur për një koment që u fshi nga faqja e emisionit “Jo vetëm modë”, i cili drejtohet nga Floriana Garo.

Por ajo që e ka mërzitur më shumë Floriana Garon, ka qenë etiketimi “vajza e motit”, që Olti e ka cilësuar në statusin e tij andaj Floriana shkruan:

I menjëhershëm ka qenë reagimi i Oltit, duke thënë se:

 

Floriana  nuk reagoi pas komentit të Olti Currit, por sot paradite është parë nën shoqërinë e djemve të televizionit Klan, Drini Zeqos dhe Albert Dumanit. Gazetari Drini Zeqo, postoi këtë foto në rrjetet sociale, me dixhiturën ” një foto me lajmin e ditës”, duke ironizuar debatin në rrjetet social

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas